Özel Activa Polikliniği
button whatsapp

Lazer epilasyon süreci, "lazer epilasyon yapılacak olan bölgenin temizlenmesi, bölgedeki uzun olan kılların kısaltılarak epilasyona uygun hale getirilmesi ve lazer cihazı ile taranması" şeklinde üç farklı aşamadan oluşmaktadır.

Ten ve kıl renginize göre lazer cihazında cildinize uygulanacak lazer değerleri ayarlanır.Burada önemli olan kıl kökünü etkiliyecek en uygun doz ayarlanırken cildinize de zarar vermemesidir. Size en uygun olan lazer ışığı değerleri ile epilasyon yapılacak olan bölge taranır. Bu tarama işlemi, lazer epilasyon yapılan bölgeye ve kıl yoğunluğuna göre birkaç dakika veya birkaç saat sürebilmektedir.

Bilinenin aksine lazer epilasyon sanıldığı kadar uzun süren bir tedavi değildir. Seans süreleri yapılacak alana göre değişmekle birikte yaklaşık olarak 5 dakika ile 2 saat arasında sürmekte ve seans aralıkları (kişinin lazer epilasyona gelme aralığı) 6 ile 8 hafta arasında değişmektedir. Lazer epilasyon tedavisinin bitmesi için gerekli olan seans sayısı da ortalama 4 ile 8 seanstır.

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon Bilgi Formu
 1. Invalid Input
 2. Adınız ve Soyadınız(*)
  Lütfen adınızı ve soyadınızı yazınız.
 3. Telefon(*)
  Lütfen telefonunuzu yazınız.
 4. E-Posta Adresiniz(*)
  Lütfen e-posta adresinizi yazınız.
 5. Invalid Inputİletişim

Özel Activa Polikliniği
Uçbağlar Mah. Yunus Emre Cad.
Kanalboyu Apt. No:33/A 
Battalgazi / Malatya

0422 323 8086 - 0422 211 3444
line-address

1000 sola karakterler