Özel Activa Polikliniği
button whatsapp

PQAge Gençlik Peelingi, leke, kırışıklık, mat görünüm, gözenek genişliği gibi deri problemlerinde yararlanılan peeling uygulamalarından farklılıklar gösterir. Bunların başında, diğer peeling uygulamalarında, uygulamadan sonra güneşlenme ve solaryum gibi UV teması yasağı ile deride gelişecek soyulmalar nedeniyle hastalarda sosyal izolasyon zorunlu olurken, PQAge Gençlik Peelingi deri üzerinde bu aşırı hassasiyete ve deri üzerinde soyulmalara yol açmayarak 12 ay boyunca her mevsim uygulanabilir bir uygulamadır.

Diğer peeling uygulamalarında da yer alan, içeriğinde kolajen stimulasyonu yapan güçlü bir asit olan TCA, doza bağımlı iyileşme sürecinde sosyal izolasyona neden olurken bu güçlü asit PQAge içinde üre ile nötralize edilerek deri yüzeyine zarar vermeden deri içinde güçlü bir kolajen uyarımı yapar. Aynı zamanda içeriğindeki kojik asit ile renk tonunun düzenlenmesini, koenzim Q10 ile de güçlü antioksidan özellik göstererek yaşlanma karşıtı bir etki sağlar. Tüm bu aktif bileşiklerin birleşimi etkin bir tedaviyi hasar vermeden yapmamızı sağlar.

Cildin en derin katmanlarındaki güçlü onarım etkisini uyarabilme özelliğine sahiptir. Agresif olmayan bu yöntem anında kaldırma ve sıkılaştırma etkisini gösterir.

PQAge Gençlik peelingi, kullanımı kolay ve güvenilir olan bir peeling solüsyonudur. İçeriğinde TCA, Kojik asit, Üre peroksit ve Q enzim Q10 ihtiva etmektedir. Bu sebepten sivilce izleri, leke, gözenek genişliği, renk bozuklukları, ince kırışıklıklar, sarkmalar gibi problemlerde etkin bir tedavi sağlar ve iğnesiz uygulanır.

pq genclik peelingi

PQage Gençlik Peelingi

İletişim

Özel Activa Polikliniği
Uçbağlar Mah. Yunus Emre Cad.
Kanalboyu Apt. No:33/A 
Battalgazi / Malatya

0422 323 8086 - 0422 211 3444
line-address

1000 sola karakterler